Sondy

Która z piosenek z nowej płyty Moniki podoba Ci się najbardziej?
 
 
Strona główna arrow Aktualności arrow Monika Brodka użyczy głosu Ninji Karai
Monika Brodka użyczy głosu Ninji Karai
 Piosenkarka Monika Brodka użyczy głosu Ninji Karai, honorowej przywódczyni tajemniczego Klanu Stóp - wojowników ninja, sprzymierzonych z Maximilianem Wintersem. W wersji amerykańskiej filmu w postać Karai wcieliła się Zhang Ziyi, znana z "Wyznań gejszy" i "Domu latających sztyletów".

Monika Brodka debiutuje w dubbingu, ale ma już w swoim dorobku występ aktorski – zagrała epizod w jednym z odcinków serialu "Fala zbrodni".

Oprócz Moniki Brodki w "Wojowniczych Żółwiach Ninja" usłyszymy prezenterkę MTV Kasię Burzyńską, Pawła Małaszyńskiego, Mateusza Damięckiego, rapera Tede oraz Borysa Szyca.

"Wojownicze żółwie Ninja" to zrealizowane w supernowoczesnej technice CGI przygody najbardziej kultowych i odjazdowych żółwi na świecie: Leonarda, Donatella, Michelangela oraz Rafaela. W pierwszym animowanym filmie kinowym będą musieli zmierzyć się z ekscentrycznym miliarderem Maximilianem Wintersem, który chce przejąć władzę nad miastem, wykorzystując kosmiczną energię. Nieustraszone żółwie zjednoczą swe siły w walce między dobrem a złem, pokonując własne słabości, wspierani przez życzliwych im ludzi: April O’Neal i Casey’a Jonesa. W filmie nie zabraknie efektów specjalnych oraz mrożących krew w żyłach pojedynków i pościgów. Prace nad filmem trwały ponad 28 miesięcy i były realizowane przez dwie ekipy oddalone od siebie o 11 tysięcy kilometrów. Gdy jedna ekipa w Stanach Zjednoczonych kładła się spać, druga w Hongkonku wstawała. Dzięki temu prace trwały na okrągło. Efekt tych zabiegów sprawi, że widzowie zaniemówią z wrażenia! Cowabunga!

Kultowe i odjazdowe żółwie zaatakują polskie kina od 28 września.

Onet.pl 

 
 
Ranking stron www Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora. TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.