Sondy

Która z piosenek z nowej płyty Moniki podoba Ci się najbardziej?
 
 
Strona główna arrow Ploteczki
Ploteczki
Ktoś ważny u boku Moniki
Monika Brodka (20) zaszyła się w swoim kupionym kilka miesięcy temu mieszkaniu na warszawskiej Woli. Rzadko pojawia się publicznie, niewiele koncertuje, niechętnie udziela wywiadów, nie imprezuje jak kiedyś... Nic dziwnego, że nawet jej znajomi zaczęli się o nią martwić, a ludzie z branży podejrzewać młodą gwiazdę o depresję
Czytaj całość…
 
Nowy chłopak Moniki Brodki
 Monika Brodka nie jest już samotna. Po rozstaniu z aktorem Janem Wieczorkowskim związała się ze współpracownikiem zespołu Myslovitz - pisze jeden z dzienników.

Czytaj całość…
 
Brodka anorektyczką?

 Super Express spekuluje, że waga filigranowej piosenkarki spadła poniżej 45 kg, a to już jest niebezpieczne. Istotnie Brodka jest chudsza, niż była, i to sporo. Menedżer bagatelizuje jednak te pogłoski:


Czytaj całość…
 
Monika Brodka rozstała się z chłopakiem
 Według dzisiejszego wydania dziennika "Fakt", Monika Brodka rozstała się z Janem Wieczorkowskim. Rozstanie pary jest podobno wynikiem kłótni, jaka miała miejsce między gwiazdami. Przyjaciele Moniki twierdzą ponoć, że Wieczorkowskiego denerwował fakt, iż piosenkarka kompletnie nie przejmowała się szkołą. "Fakt" podaje, że miała problemy z przejściem do klasy maturalnej, a na dodatek ostatnio zrezygnowała z przystąpienia do próbnej matury.
Czytaj całość…
 
Brodka zakuwa
 Monika Brodka nie przypadkowo znikła z czołówek gazet. Wokalistka przygotowuje się do matury. "Jesteśmy w tej chwili w trakcie zamierzonej ciszy medialnej" - powiedział menedżer artystki serwisowi cgm.pl. "Monika skupiła się na nauce, chodzi na korepetycje i poważnie myśli o zbliżających się egzaminach maturalnych".Po maturze piosenkarka wejdzie jednak do studia, jej nowa płyta powinna się ukazać jesienią.
Czytaj całość…
 
Zły mężczyzna dla Moniki Brodki?
 Dziennik "Fakt" ujawnił, że nowym wybrankiem Moniki Brodki jest Piotr "Kędzior" Kędzierski, prezenter stacji muzycznej 4Fun TV.
Czytaj całość…
 
Pomaga Ania Dąbrowska
 Przy pisaniu tekstów pomaga Ania Dąbrowska, która również skutecznie mobilizuje do tego Monikę. Podczas tworzenia tekstów piosenek z nowej płyty Moniki rozumiały się równie dobrze jak przy pierwszej płycie. Z tym, że przy tej drugiej Monika postanowiła za namową Ani zaangażować się jeszcze bardziej. 
Czytaj całość…
 
 
Ranking stron www Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora. TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.