Sondy

Która z piosenek z nowej płyty Moniki podoba Ci się najbardziej?
 
 
Strona główna arrow Dyskografia
Dyskografia
Album
 Płyta wydana w roku 2004. Album zawiera nowe wersje starych przebojów soulowych oraz nowe utwory, których Monika Brodka była współautorką. Single z płyty "Album" to: "Ten" i "Dziewczyna mojego chłopaka". Płyta została sprzedana w liczbie 35 tys. egzemplarzy i osiągnęła status złotej.
 
 
 
Czytaj całość…
 
Moje piosenki
 Płyta ukazała się 20 listopada 2006 roku. Single z albumu to: "Znam cię na pamięć", "Miał być ślub", "Za mało wiem". Płyta osięgnęła status złotej.
 
 
 
 
 
Czytaj całość…
 
Reedycja
 Ekskluzywna reedycja debiutanckiej płyty Moniki Brodki. Przy okazji nie zabrakło materiału bonusowego.
Wydawnictwo ukazuje się w formie digipacku, a zawiera dwa krążki. Pierwszy to debiutancki "Album" zawierający takie hity, jak: "Ten", czy "Dziewczyna mojego chłopaka", na drugim znajdziemy utwór "Miałeś być" wykonywany przez wokalistkę podczas festiwalu w Opolu, a także kilka remiksów i dwa teledyski. (Onet.pl)
Czytaj całość…
 
vol.2
 Druga część coverowej płyty, której pierwsza odsłona miała miejsce 27 września nakładem BMG. Na płytce 6 utworów, w tym niespodzianka przygotowana wspólnie z Liroy'em. Dzisiaj też ukazuje się pełna wersja albumu zawierającego materiał z dwóch mini-albumów.
 
 
 
 
(Onet.pl)
Czytaj całość…
 
vol.1
 Pierwsza część debiutanckiego albumu Moniki Brodki, zwyciężczyni trzeciej edycji "Idola" zawiera 6 utworów. Część druga, jak i cały album, ukaże się w październiku. (Onet.pl)
 
 
 
 
 
Czytaj całość…
 
 
Ranking stron www Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora. TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.