Sondy

Która z piosenek z nowej płyty Moniki podoba Ci się najbardziej?
 
 
Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Brodka nominowana do EMA 2007
 Monika Brodka została nominowana do EMA 2007 w kategorii NAJLEPSZY POLSKI WYKONAWCA. Monika zmierzy się z Anią Dąbrowską, Kasią Nosowską, Dodą oraz O.S.T.R. Każdy może oddać głos na Monikę. Szczegóły znajdziecie na stronie MTV .
 
Koncert Moniki

Zaskakujące "dekoracje" na koncercie Moniki.

 

 
Zmiana współpracowników
Monika Brodka rozpoczęła współpracę z wytwórnią płytową QL Music. Nastąpiła również zmiana menagera artystki. Funkcję tą pełni od tej pory Olga Tuszewska.
 
Monika Brodka użyczy głosu Ninji Karai
 Piosenkarka Monika Brodka użyczy głosu Ninji Karai, honorowej przywódczyni tajemniczego Klanu Stóp - wojowników ninja, sprzymierzonych z Maximilianem Wintersem. W wersji amerykańskiej filmu w postać Karai wcieliła się Zhang Ziyi, znana z "Wyznań gejszy" i "Domu latających sztyletów".
Czytaj całość…
 
Potrzebny pokój dla Brodki
Monika Brodka w wywiadzie dla magazynu "Gala" opowiada o swoim mieszkaniu.
Na pytanie, czy brakuje jej czegoś w życiu, odpowiedziała: "Jednego pokoju więcej, żebym mogła upchnąć w nim wszystkie niepotrzebne graty... ".
Czytaj całość…
 
Monika Brodka nominowana do VIVA Comet
 Monika Brodka znalazła się wśród polskich artystów, nominowanych do nagród muzycznych VIVA Comet, które po raz pierwszy zostaną rozdane w naszym kraju.
Czytaj całość…
 
Monika o nowej płycie
 Monika Brodka zapowiada, że na jej nowej płycie pojawi się odrobina szaleństwa. - Będzie na niej trochę wariactwa - deklaruje.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 15
 
Ranking stron www Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora. TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.