Polityka Cookies

Witryna uzywa plikow cookies. Dowiedz sie wiecej.

Sondy

Która z piosenek z nowej płyty Moniki podoba Ci się najbardziej?
 
 
Strona główna
Serwis poświęcony jest w całości osobie młodej polskiej piosenkarki - Moniki Brodki. Na stronie dostępnych jest wiele informacji o życiu oraz twórczości artystki. Serwis dla fanów wokalnego talentu Moniki Brodki i nie tylko... Zapraszmy do przeglądania i dołączania nowych.


Brodka.pl jest serwisem nieoficjalnym i nie jest związany z wytwórnią muzyczną ani z samą wokalistką. Wszelkie materiały zawarte w serwisie Brodka.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i rozrywkowym. Ewentualne naruszenie praw własnościowych nie jest celowe i zamierzone. Brodka.pl jest serwisem nieoficjalnym i nie jest związany z wytwórnią muzyczną ani z samą wokalistką. Wszelkie materiały zawarte w serwisie Brodka.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i rozrywkowym. Ewentualne naruszenie praw własnościowych nie jest celowe i zamierzone.

Brodka nominowana do EMA 2007
 Monika Brodka została nominowana do EMA 2007 w kategorii NAJLEPSZY POLSKI WYKONAWCA. Monika zmierzy się z Anią Dąbrowską, Kasią Nosowską, Dodą oraz O.S.T.R. Każdy może oddać głos na Monikę. Szczegóły znajdziecie na stronie MTV .
 
Monika Brodka użyczy głosu Ninji Karai
 Piosenkarka Monika Brodka użyczy głosu Ninji Karai, honorowej przywódczyni tajemniczego Klanu Stóp - wojowników ninja, sprzymierzonych z Maximilianem Wintersem. W wersji amerykańskiej filmu w postać Karai wcieliła się Zhang Ziyi, znana z "Wyznań gejszy" i "Domu latających sztyletów".
Czytaj całość…
 
Zmiana współpracowników
Monika Brodka rozpoczęła współpracę z wytwórnią płytową QL Music. Nastąpiła również zmiana menagera artystki. Funkcję tą pełni od tej pory Olga Tuszewska.
 
Potrzebny pokój dla Brodki
Monika Brodka w wywiadzie dla magazynu "Gala" opowiada o swoim mieszkaniu.
Na pytanie, czy brakuje jej czegoś w życiu, odpowiedziała: "Jednego pokoju więcej, żebym mogła upchnąć w nim wszystkie niepotrzebne graty... ".
Czytaj całość…
 
 
Ranking stron www Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora. TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking.